aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu x 3 4 5 6 7 8 9 materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog 12 13 14 15 x 17 18 19 20
fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (wtorek, 25 września) Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze zorganizował sztafetowe biegi przełajowe szkół gimnazjalnych oraz klas VII i VIII szkół podstawowych. Zawody odbyły się na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze.

fot. MOS Kamienna Góra

W piątek (21 września) na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Zawody powiatowe zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy. Rywalizowali uczniowie i uczennice szkół ponadgimnazjalnych.

fot. archiwum LZS

W Jeżowie Sudeckim odbył się finał strefy jeleniogórskiej LZS w biegach przełajowych. W zawodach wystartowało 351 uczestników reprezentujących powiaty: jeleniogórski, zgorzelecki, bolesławiecki, lwówecki i kamiennogórski (18 zawodników).

Kolejka 7 - 22-23 września

Kolejka 7 - 22-23 września

Kolejka 5 - 22-23 września

Kolejka 5 - 22-23 września

Kamienna Góra - unihokej

W czwartek (20 września) na orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbyły się miejskie zawody w unihokeja szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

Olimpia Kamienna Góra

W sobotę (22 września) młodzicy oraz trampkarze KKS Olimpia Kamienna Góra rozegrali spotkania na wyjeździe z Włókniarzem Leśna.

Włókniarz Chełmsko Śląskie : Orzeł Wojcieszów

Piłkarze Włókniarza Chełmsko Śląskie podejmowali dzisiaj (niedziela, 23 września) Orła Wojcieszów. Mecz rozegrany został na bocznym boisku w Lubawce.

Orzeł Lubawka : Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Piłkarze Orła Lubawka podejmowali dzisiaj (sobota, 22 września) Górnika Nowe Miasto Wałbrzych. Goście okazali się trudnym rywalem.

fot. użyczone

W minioną sobotę (16 września) Łukasz Maciaszek z Krzeszowa uczestniczył w turnieju tenisowym w Lubinie.

fot. MOS Kamienna Góra

Na stadionie sportowym w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców z klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz klas trzecich gimnazjów.

KS Sudety Kamienna Góra

W sobotę i niedzielę (15, 16 września) siatkarskie drużyny KS Sudety Kamienna Góra uczestniczyły w przedsezonowych turniejach rozgrywanych w Jeleniej Górze.

Kolejka 6 - 15-16 września