W minionym tygodniu rozegrane zostały dwa mecze czwartej kolejki Jeleniogórskiej Ligi Piłki Siatkowej Amatorów 2018.

W Tomaszowie Lubelskim rozgrywane są Mistrzostwa Polski młodzików i UKS w narciarstwie biegowym.

Dzisiaj (sobota, 17 lutego) na Polanie Jakuszyckiej rozegrane zostały sztafety 4x7km w biegach narciarskich.

Lubawka - siatkarskie trójki

Dzisiaj (piątek, 16 lutego) w Lubawce rozegrane zostały powiatowe zawody siatkarskich trójek, czyli uczennic klas piątych szkół podstawowych.

Lubawka - seminarium sportowe - Contender

Wczoraj (środa, 14 lutego) z uczniami klas drugim lubawskiego gimnazjum spotkał się Paweł Oleksy wraz z zawodnikami klubu Contender Kamienna Góra.

Dzisiaj (czwartek, 15 lutego) w Lubawce rozegrane zostały powiatowe zawody w minisiatkówce chłopców ze szkół podstawowych tzw. trójki.

Kamienna Góra - piłka siatkowa - trójki

Dzisiaj (wtorek, 13 lutego) rozegrane zostały miejskie zawody w piłce siatkowej tzw. trójek. Rywalizowały drużyny z Kamiennej Góry.

Lubawka Cup 2018

W sobotę (10 lutego) w Lubawce odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Lubawka Cup 2018.

Aktualizacja 17:51

W piątek (9 lutego) Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze zorganizował zawody powiatowe w piłce nożnej dziewcząt i chłopców szkół licealnych. Zawody rozegrane zostały na sali ZSZiO w Kamiennej Górze.

Dzisiaj (niedziela, 11 lutego) w Ptaszkowej rozegrano kolejny bieg z cyklu "Bieg na Igrzyska". Tym razem zawodnicy rywalizowali w stylu dowolnym.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biathlonie

Od poniedziałku do niedzieli w Kościelisku rozgrywana była Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biathlonie.

Pisarzowice - Yonex Bad-Cup

Wczoraj (sobota, 11 lutego) sala sportowa szkoły w Pisarzowicach gościła uczestników turnieju badmintona Yonex Bad-Cup. Zawody rozegrane zostały po raz czwarty.

Dzisiaj (sobota, 10 lutego) w Ptaszkowej odbyły się kolejne zawody z cyklu Bieg na Igrzyska. Zawodnicy rywalizowali w stylu klasycznym.

Dzisiaj (sobota, 10 lutego) w Jakuszycach rozegrany został bieg narciarski stylem klasycznym na dystansie 15 km.

Lubawka - otwarcie sali gimnastycznej

Dzisiaj (sobota, 10 lutego) odbyło się uroczyste otwarcie sali gimnastycznej przy szkole w Lubawce. Uroczystość zorganizowano podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży Lubawka Cup 2018.