aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Wałbrzych - Teatr Dramatyczny

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu

fot. archiwum

Zrealizowany przez mieszkańców Opawy projekt Nasze wspólne miejsce odpoczynku "Opawska Ostoja" został uznany za najlepszy w województwie i zakwalifikowany do drugiego etapu konkursu „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”.

Lubawka - Stanisław Soyka

Dom Kultury w Lubawce zaprasza na koncert wokalisty jazzowego i piosenkarza, pianisty i kompozytora, gitarzysty, skrzypka, poety - Stanisława Soyki.

fot. via MOS Kamienna Góra

Tylko dwie drożyny wzięły udział w dzisiejszym (środa, 21 lutego) półfinale strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców rozgrywanym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

lzsW Pisarzowicach odbędą się Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego LZS i Mieszkańców Wsi i Miast w Tenisie Stołowym.

Sześć projektów wybranych zostało do dofinansowania w konkursie na ograniczenie niskiej emisji transportowej. Jeden z nich złożony został przez Kamienną Górę.

Opublikowana została lista wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w konkursie na rewitalizację zdegradowanych obszarów, remont, odnowę części wspólnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

Kamienna Góra - halowa piłka nożna

Dzisiaj (wtorek, 20 lutego) w Kamiennej Górze rozegrany zostały finał streefy jeleniogórskiej halowej piłki nożnej uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Aktualizacja 21.02.2018.

W niedzielę (25 lutego) w Domu Kultury w Marciszowie rozegrany zostanie I Otwarty Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Marciszów.

Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza na filmy dla całej rodziny, tel. 75 610 60 15, bilety 5/8 zł.

MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (poniedziałek, 19 lutego) w Kamiennej Górze rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej uczennic szkół ponadgimnazjalnych.

Daniel Spaleniak

W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpi Daniel Spaleniak. Koncert zaplanowany jesy na 9 marca (piątek) na godzinę 19:00. Bilety kosztują 10 zł

Gostków

W nocy strażacy wezwani zostali do pożaru drewnianej komórki w Gostkowie. Pożar wybuchł między godziną 2 a 3 w nocy.

W minionym tygodniu rozegrane zostały dwa mecze czwartej kolejki Jeleniogórskiej Ligi Piłki Siatkowej Amatorów 2018.

Niedamirów - Lasocki Grzbiet - fot. użyczone

Trwają przygotowania do XVII Memoriału Staszka Bodzka. Organizatorzy przygotowują trasa rezerwowe w Niedamirowie, na Lasockim Grzbiecie.