Drukuj

Chełmsko Śląskie - rezydencja Zadrna

Wywiad z Joanną Ptaszkowską kierownikiem do spraw sprzedaży i marketingu w Rezydencja Zadrna w Chełmsku Śląskim.

- Czym Rezydencja Zadrna wyróżnia się wśród licznych obiektów noclegowo- gastronomicznych?
- W naszym obiekcie Goście, którzy chcą uciec od zgiełku miast, idealnie odpoczną. Rezydencja Zadrna ze wszystkich stron otoczona jest lasem. Dookoła słychać szum drzew i ptaków śpiew. Widok na góry to idealny obraz.

- Jak dużym obiektem jest Rezydencja Zadrna w Chełmsku Śląskim?
- Łącznie mamy 49 miejsc noclegowych, dysponujemy 22 pokojami w tym trzema apartamentami. Do dyspozycji mamy salę konferencyjną o powierzchni 90m2, całą przeszkloną z widokiem na las. To idealne miejsce na wykłady, szkolenia, konferencje, spotkania integracyjne.

- Klienci zwracają uwagę na serwowane posiłki, czym możecie się pochwalić w tym zakresie?
- Nasza restauracja na co dzień serwuje tradycyjne polskie dania i słodkie przysmaki. W weekendy szef kuchni przygotowuje nowe zawsze smaczne potrawy.

- Jakie imprezy można u Was zorganizować?
- Zawsze liczę się z funduszem jakim dysponują klienci i zawsze szczerze mówię, co jestem w stanie zaoferować. Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, stypy, urodziny, spotkania klasowe, wieczory panieńskie, kawalerskie, imprezy firmowe oraz inne imprezy w zależności od potrzeb Gości.
Proponujemy imprezy wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Posiadamy wiatę z grillem, pole campingowo-namiotowe oraz namiot imprezowy.

- Zbliża się koniec 2021 roku, czy można u Was powitać Nowy Rok?
- Wszystkie miejsca w tym okresie mamy już zarezerwowane. Serdecznie zapraszamy do organizacji wigilii pracowniczych oraz zabawy andrzejkowej.

- Gdyby miała Pani wymienić jedną rzecz, która jest najważniejsza w prowadzeniu hotelu, co by to było?
- Nie co, ale kto. To ludzie są najważniejsi. I to Oni tworzą klimat Rezydencji Zadrna. Bardzo dużą uwagę przywiązuję do relacji z pracownikami. Staram się, aby zespół był zgrany i zżyty. Wierzę, że jeśli będę miała dobre relację z zespołem, to oni tego dobra też trochę oddadzą mi, a co za tym idzie gościom. I o to w tym właśnie chodzi.

- Jak można się z Rezydencją Zadrna skontaktować?
- Zapraszam na nasz fanpage na Facebooku. Kontakt jest również możliwy poprzez e-mail, telefonicznie lub bezpośrednio w Rezydencji. Wkrótce ruszy nasza przebudowana strona internetowa.
Zapraszam do kontaktu, będzie nam niezmiernie miło.