aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

18 lh

Uznaje się, że optymalna wysokość biurka przeznaczonego dla dziecka w wieku wczesnoszkolnym (6-7 lat), które ma 115-125 cm wzrostu, to 55-60 cm. W związku z tym wybór powinien być uzasadniony wzrostem użytkownika. Odpowiednio dobrane biurko ma wpływ na komfort nauki i prawidłową postawę podczas siedzenia. Dlatego nie może być za małe, ani też zbyt duże. Dobrym rozwiązaniem jest zakup biurka z regulowaną wysokością.

 

Jakie funkcje posiada biurko regulowane?

W ofercie Umstahl.pl można znaleźć biurko regulowane wyposażone w szereg funkcji, mających wpływ na jakość użytkowania, a ich obsługa jest dziecinnie prosta. Dużym plusem mebli jest system antykolizyjny, który posiada 3 poziomy czułości. Dzięki temu opuszczający się blat nie zmiażdży znajdujących się pod biurkiem przedmiotów, ani też nie porysuje, ocierając o znajdujący się w pobliżu parapet. Dzięki tej niezwykle przydatnej funkcji zatrzyma się w bezpiecznej odległości od przeszkody. Zaletą biurek z regulacją jest płynna i cicha regulacja wysokości blatu, którą uruchamia się przy użyciu tylko jednego przycisku. A jeśli model jest dodatkowo wyposażony w funkcję zapamiętywania 4 pozycji, regulowanie blatu jest jeszcze łatwiejsze. Ciekawym dodatkiem jest wyświetlacz LCD, który wskazuje aktualną wysokość. Przydatną funkcją w biurkach dla najmłodszych, jest blokada rodzicielska. Kiedy dziecko jest jeszcze małe i nie do końca rozumie zasady działania tych wszystkich funkcji, dzięki wspomnianej blokadzie, to rodzic przejmuje pełną kontrolę nad mechanizmem.

 

Zakres regulacji wysokości i uniwersalny wygląd

Biurko model ZB-300, którego blat opuszcza się na wysokość 60,5 cm, jest jednym z biurek, które najbardziej pasuje do wzrostu małego użytkownika. Wraz z upływem lat, kiedy dziecko będzie rosło, wystarczy stopniowo podnosić blat do góry i pamiętać tylko o wymianie krzesła, by oba te elementy tworzyły wygodny, funkcjonalny zestaw. Maksymalna wysokość blatu wynosi 126 cm. W związku z tym to konkretne biurko z regulacją wysokości może służyć dziecku do zabawy na stojąco. Może być również sporadycznie wykorzystywane do pracy przez osobę dorosłą. Uniwersalny, elegancki i nowoczesny wygląd mebla sprawia, że biurko odnajduje się w każdej aranżacji. I nawet jeśli jego użytkownik wyrośnie już z różowego łóżeczka i zechce pozbyć się mebli zdobionych typowo dziecięcymi motywami, to biurko regulowane będzie nadal pasowało do nowego wystroju.

 

Wytrzymałe biurko, które może służyć lata

O możliwości wieloletniego użytkowania biurka decyduje nie tylko regulacja blatu, czy jego uniwersalny design, ale jakość zastosowanych w produkcji materiałów. Stelaż tworzy wytrzymała stal malowana proszkowo, a blat powstał z wysokogatunkowego, starannie wykończonego drewna. Trudno wyobrazić sobie bardziej trwały mebel, niż to biurko z regulacją wysokości.
Biurka, mediaporty, uchwyty na monitor znajdziecie pod tym linkiem https://umstahl.pl/mediaporty,c58.html a jeśli potrzebujecie pomocy naszego konsultanta, wysratczy zadzwonić do Umstahl na ten numer telefonu tel. 12 352 38 68

 

REKLAMA