Drukuj

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze poszukuje aktualnie Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Miejsce pracy: Głębock

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Kandydatów zainteresowanych prosimy o aplikację mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny pod numerem: 537241333.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze ul. Poniatowskiego 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 76/870-30-26. Pełna treść klauzuli informacyjnej [link].

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w kolejnych rekrutacjach bardzo prosimy o przesłanie w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o., w celu uczestniczenia przyszłych procesach rekrutacyjnych.