aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. wp

Może ci się wydawać, że japonki to typ obuwia przeznaczonego dla kobiet, że to właśnie dla nich projektanci przygotowują swoje produkty. Nie będzie to do końca prawda, ponieważ od jakiegoś czasu na ulicach w upalne dni królują także męskie odpowiedniki japonek. Wzorowane na obuwiu z Kraju Kwitnącej Wiśni stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem nie tylko w trakcie dni spędzonych na plaży.

Gdzie nosić japonki męskie?Rzecz oczywista – unikaj ich przy oficjalnych sytuacjach: imprezach, spotkaniach biznesowych, spotkaniach rodzinnych, randkach. Wybieraj je do noszenia na co dzień: na ulicy, na plaży, w domu, na zakupy, na spacer z psem. Męskie japonki reprezentują raczej luźny styl i swobodę, dlatego też nie powinno się ich zakładać w czasie ważnych wydarzeń. Najlepiej, jeżeli wybierzesz do nich lekkie, materiałowe spodnie. Jeansy raczej odpadają, chyba, że wiesz, jak fachowo się stylizować i znasz swój image na wylot.

Jak się przygotować by nosić dobre japonki męskie?Pierwszą kwestią, na jaką powinieneś zwrócić uwagę jest fakt, że to buty wykonane z materiałów bardzo tanich albo bardzo drogich. Ich prosta budowa sprawia sporo problemów producentom, którzy chcą za przyzwoitą cenę zaoferować wartościowy produkt. Zadanie jest trudne i udaje się garstce.

Problemem, który związany jest z japonkami, jest brak skomplikowania i potrzeba wytrzymałości wiązań oraz podeszwy. Wysokiej jakości japonki męskie to propozycja dla tych, którzy nie tylko cenią sobie komfort, ale są w stanie pozwolić sobie na wysoki koszt zakupu... sandałów, tylko dużo mniej skomplikowanych i efektownych. Należy tak zabezpieczyć materiał, żeby przy długotrwałym użytkowaniu nie zniszczył się, zagrażając twojemu zdrowiu.

Japonki męskie – niezastąpione latemLatem następuje ten moment, kiedy twoje ciało może odpocząć od grubych swetrów, ciężkich kurtek i ciasnych szalików. Również twoje stopy poszukują wytchnienia. Możesz im pomóc, decydując się na sandały (skarpetki są opcjonalne, choć w tym przypadku niezalecane). Jednak męskie japonki są dużo wygodniejsze. Musisz jednak zadbać o swoje stopy, aby należycie się prezentowały, podkreślając twój luźny, ale zadbany wygląd. Staraj się koniecznie mieć na uwadze, że po zimie ciało wymaga regeneracji i odpowiedniej pielęgnacji.

Obecnie nie jest żadnym wstydem nosić japonki męskie. Dlatego jeżeli lubisz taki styl, daj się ponieść spontanicznemu odruchowi albo zaplanuj go ze szczegółami. Podążaj za swoimi przyzwyczajeniami i pamiętaj o okolicznościach, sprawdź też trendy odwiedzając sklepy online diversesystem.com/pl/on/klapki.