aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. wp

Twój zespół jest fanem przygód o Harrym Potterze i jego przyjaciołach? Przebierz pracowników i zaczaruj ten wieczór! Niech poczują się jak prawdziwi uczniowie Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Czy czarodzieje wygrają z SAM-WIESZ-KIM?

Festiwal czarowników

Zamiast świętowania Halloween, przebierania się za duchy i wampiry oraz smarowania cudzych drzwi pastą do zębów, można urządzić event firmowy, na który goście przyjdą przebrani za bohaterów książek i filmów o Harrym Potterze. Przede wszystkim żeby dostać się do świata magii, uczestnicy będą musieli przejść przez specjalną ścianę na Peron 9¾. Na takim wydarzeniu można urządzić ceremonię przydziału, dokładnie tę samą, która miała miejsce w pierwszym dniu nauki Harrego w Hogwarcie. Ceremonię oczywiście poprowadzi nie kto inny, tylko szef firmy, zakładając na każdego Tiarę Przydziału. Kiedy pracownicy stworzą już cztery domy, dostaną krawaty w odpowiednich kolorach. Wtedy możliwe będzie urządzenie rozmaitych gier i konkursów, w których domy będą ze sobą rywalizować. Jedną z takich zabaw mogą być wyścigi na miotłach czy Turniej Trójmagiczny.

Czarodziejskie smakołyki i lekcje magii

Na imprezie nie może zabraknąć przysmaków, które młodzi czarodzieje smakowali każdego dnia w Hogwarcie. Fasolki różnych smaków, czy czekoladowe żabki, mogą znaleźć się na szwedzkim stole i być do dyspozycji gości. Stoły oczywiście muszą być syto zastawione, tak jak miało to miejsce podczas uczt w Hogwarcie. Nie może również zabraknąć przemowy Albusa Dumbledore’a, czyli szefa firmy J. Goście, jak przystało na imprezę integracyjną, powinni przejść szkolenie z nauki o eliksirach. Oczywiście w ramach tej lekcji zorganizowany będzie pokaz barmański, w którym owymi eliksirami będą kolorowe drinki. Pracownicy będą zachwyceni z takiej nauki!

Magiczne zaklęcia

Jak czarodzieje, to i muszą być magiczne zaklęcia! Uczestnicy będą musieli zapamiętać i dopasować czary do odpowiednich zadań. Hogwart to miejsce pełne niespodzianek, dlatego każdy musi mieć oczy szeroko otwarte. Po zamku krąży TEN, KTÓREGO IMIENIA NIE WOLNO WYMAWIAĆ… Szykuje wiele różnych psikusów, trzeba uważać. Takie i wiele innych atrakcji na imprezę integracyjną dla Twojej firmy, pomoże zorganizować Ci DWÓR KORONA KARKONOSZY. Hotel zamieni się w prawdziwą Szkołę Magii i Czarodziejstwa, a Twoi pracownicy przeniosą się do innego świata. Miłej zabawy!