aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Już wiesz 24

Szanowni Państwo, od wielu lat zajmuję się działalnością ,związaną z rynkiem video informacji. Po doświadczeniach zdobytych w prywatnych telewizjach i rozgłośni radiowej ,przyszedł czas na uruchomienie prywatnej telewizji internetowej.

 

Www.jużwiesz24.pl , to platforma internetowa na której znajdą Państwo informacje i relacje wideo, wydarzeń z Regionu Kamiennogórskiego, Jeleniogórskiego, Wałbrzyskiego oraz Dolnośląskiego.

Na platformie www.jużwiesz24, znajda się również archiwalne produkcje filmowe z Kamiennej Góry . Kolejnym elementem telewizji internetowej ,będą filmy oraz zdjęcia ciekawych miejsc z ,,lotu ptaka”(dron).Telewizja internetowa to alternatywa dla tych z Państwa, którzy nie mają dostępu do telewizji kablowej a korzystają z internetu.

W kanale www.jużwiesz24.pl, umieszczane będą wydarzenia z naszego regionu , będziemy gościć z kamerą w przedszkolach , szkołach i urzędach oraz na imprezach plenerowych. Zapraszam też reklamodawców, będziecie Państwo mogli zamieszczać swoje reklamy i ogłoszenia , filmowe oraz graficzne. Na zlecenie wykonujemy również reklamy w konkurencyjnych cenach.

Mam nadzieję, że strona www.jużwiesz24.pl zaspokoi Państwa oczekiwania i znajdziecie tam interesujące Was informacje.