aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
DCR Kamienna Góra

Dynamicznie rozwijająca się firma, której właścicielem jest Województwo Dolnośląskie poszukuje do realizacji polityki marketingowej szpitala:

Specjalisty ds. marketingu

Wymagania:
- wykształcenie wyższe ( mile widziane marketing, zarządzanie)
- dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
- łatwość w tworzeniu i redagowaniu tekstów

Podstawowe obowiązki:
- opracowywanie, wdrażanie i kontrola planów marketingowych
- kreowanie polityki promocyjnej firmy
- dbałość o wizerunek Spółki – działania z zakresu public relations
- podejmowanie działań nakierowanych na rozpoznanie nowych możliwości rynkowych i trendów na nim panujących oraz podjęcie odpowiednich kroków w celu ich wykorzystania

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
- pracę w stabilnej firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- samodzielne stanowisko pracy