aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamiennogórzanki

Kamiennogórzanki

Cyklem motywujących warsztatów rozwojowych pod okiem profesjonalnego coacha nieformalna grupa kobiet pod nazwą „Kamiennogórzanki” zakończyła realizację projektu pod nazwą „Równość inspiruje”. Uroczyste podsumowanie działań odbyło się 12 czerwca (wtorek) w Muzeum Tkactwa.

Warsztaty odbywały się w maju w szkole przy ulicy Lubawskiej. Udział w spotkaniach wzięło kilkanaście kobiet. Poprowadził je Pan Artur Włodarczyk, ekspert od budowania strategii osobistych i biznesowych.

Kamiennogórzanki

Warsztaty miały służyć przede wszystkim zmianie postawy życiowej uczestników, zmotywowaniu ich do zaangażowania się w sprawy lokalne. Celem była nauka skutecznego komunikowania się i autoprezentacji, zachęcenie do bycia kreatywnym i odkrywania swoich mocnych stron. Udział w zajęciach był bezpłatny. Mógł przyjść każdy - bez względu na płeć, wiek, wykonywany zawód.

Kamiennogórzanki

„Kamiennogórzanki” to stosunkowo „młoda” grupa w naszym mieście. Realizowany przez nią projekt został dofinansowany z programu Dolnośląskie Małe Granty.

Głównym założeniem działalności grupy jest promowanie równościowej sytuacji kobiet i mężczyzn w różnych obszarach życiowych – prywatnych, zawodowych i społecznych.

Kamiennogórzanki

„Kamiennogórzanki” chcą kontynuować swoją działalność w różnych formach i odsłonach. Grupa zaprasza wszystkich chętnych do współpracy, nie tylko kobiety. Wszelkie bieżące informacje na temat grupy i jej działalności można uzyskać z profilu https://www.facebook.com/kamiennogorzanki/.

Kamiennogórzanki

Za wsparcie projektu „Kamiennogórzanki” dziękują: Burmistrzowi Miasta Krzysztofowi Świątkowi, Wydziałowi Spraw Społecznych Urzędu Miasta Kamienna Góra, Panu Dariuszowi Kurowskiemu – Dyrektorowi Zespołu Szkół, Pani Barbarze Skoczylas-Stadnik, Pani Marioli Jaciuk - dyrektor ZSZiO oraz Pani Dorocie Borkowskiej, Firmie SOPP, Sklepowi "Dom i Ogród", Tadzikowi Ferencowi, Arturowi Włodarczykowi, Henrykowi Wójtowiczowi, portalowi www.powiatowa.info, Telewizji Kamienna Góra, Relacjom Regionalnym www.czadrow.pl i firmie Exprint.

Kamiennogórzanki