aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. via lh

Piękne, zadbane, odpowiednio wypielęgnowane paznokcie stanowią wizytówkę każdej kobiety. Panie, zdając sobie z tego sprawę, dokładają wszelkich starań, aby ich paznokcie przyciągały wzrok i stanowiły ich naturalną ozdobę, pełniąc podobną funkcję jak makijaż czy biżuteria. Jednym z najbardziej efektownych i najchętniej wybieranych trendów w stylizacji paznokci jest manicure hybrydowy. Nieważne czy wykonywany w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, czy w domowym zaciszu – od kilku lat hybryda króluje na paznokciach Polek w każdym wieku.

 

Paznokcie hybrydowe – skąd ich popularność?

O ile popularne kilkanaście lat temu tipsy wywoływały u wielu osób co najwyżej delikatny uśmiech i lekko szydercze spojrzenia, o tyle paznokcie hybrydowe utożsamiane są z tym, co eleganckie, wytworne i luksusowe. I trudno się temu dziwić – efektowne wzory, bogactwo kolorów oraz ponadprzeciętna trwałość, zapewniają paznokciom hybrydowym nieśmiertelną popularność i sprawiają, że coraz więcej kobiet pragnie wykonywać hybrydy samemu. Oczywiście, jak w każdej dziedzinie życia, tak i w stylizacji paznokci – praktyka czyni mistrza, jednak dla pań, które potrafią pomalować paznokcie tradycyjnym lakierem, również paznokcie hybrydowe nie powinny być wyzwaniem, które je przytłoczy.

Jak wybrać lakier hybrydowy?
a
Podstawowym elementem niezbędnym do wykonania manicure hybrydowego jest oczywiście odpowiedni lakier. Na rynku znajdziemy bogatą ofertę producentów i dystrybutorów, którzy oferują nam setki kolorów i odcieni. Wszystko po to, by trafiać w gusta najbardziej wymagających miłośniczek pięknych paznokci. Kupując lakiery hybrydowe, warto zapoznać się wcześniej z opiniami o danej marce, a najlepiej zapytać kosmetyczkę, która zawodowo zajmuje się stylizacją paznokci. Wiele z nich poleca produkty marki Neess, dostępne na stronie http://neess.pl/ Znajdziemy tam zarówno lakiery hybrydowe, jak i profesjonalne bazy i topy, czyli produkty niezbędne do utrwalenia manicure hybrydowego. Bo warto wiedzieć, że tylko odpowiednio utrwalony lakier zapewni nam długotrwały efekt i uczyni lakier bardziej odpornym.

Nic nie wskazuje na to, by popularność paznokci hybrydowych w najbliższym czasie miała ulec zmniejszeniu. Wręcz przeciwnie, niemal co sezon pojawiają się nowe trendy i pomysły na efektowne stylizacje metodą hybrydową, można więc zakładać, że niewielkie dzieła sztuki na paznokciach będą jeszcze długo nam towarzyszyć.