aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. via wp

Kupony rabatowe i kody zniżkowe stają się coraz bardziej popularne – oferuje je obecnie wiele sklepów internetowych z odzieżą, elektroniką, kosmetykami, a nawet apteki i supermarkety online. O czym musimy pamiętać, decydując się na skorzystanie z takiej promocji?

Podstawowe informacje o kodach rabatowych

Kody rabatowe to hasła zniżkowe oferowane przez wiele współczesnych sklepów internetowych. Wpisujemy je w specjalnym polu przy składaniu zamówienia, dzięki czemu możemy obniżyć wartość koszyka i zaoszczędzić za zakupach. Gdzie znajdziemy kody i kupony rabatowe? Sklepy udostępniają je na swojej stronie głównej, przesyłają w newsletterze lub zamieszczają w regulaminach. Warto również sprawdzać serwisy informujące o promocjach, takie jak np. https://wujeksknerus.pl/.

 

Kod rabatowy za subskrypcję newslettera

Jednymi z najpopularniejszych kuponów rabatowych oferowanych przez sklepy internetowe, są zniżki dla stałych klientów. W jaki sposób można je uzyskać? Należy podać swój adres e-mail i wyrazić zgodę na subskrypcję newslettera, który cyklicznie informuje klientów o organizowanych promocjach i wyprzedażach. Zazwyczaj sklepy oferują 10-20 zł zniżki, warto jednak wiedzieć, że rabat może być wykorzystany jedynie na pierwsze zakupy. Kody nie łączą się z innymi promocjami, a sklepy często określają minimalny próg zamówienia, jaki trzeba przekroczyć, żeby móc wykorzystać zniżkę – np. 100-200 zł. Warto zatem uważnie czytać regulaminy sklepów internetowych, żeby poznać szczegółowe warunki rabatu.

 

Kupon na darmową dostawę

Lubisz robić zakupy w sklepach internetowych, ale koszty przesyłki często Cię przerażają? Wiele firm oferuje kupony na dostawę gratis, dzięki czemu nie zapłacisz za przesyłkę. Jest w tym oczywiście pewien haczyk – w większości przypadków kupony można wykorzystać dopiero po przekroczeniu określonej kwoty, np. 100 lub 200 zł. Regulaminy sklepów internetowych określają dokładne warunki promocji. Wiele firm oferuje również darmową dostawę bez limitów kwotowych – np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Walentynek lub Halloween, warto więc polować na wyprzedaże!