aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. lh

Coraz swobodniej rozmawiamy o seksie, coraz chętniej korzystamy z poradników i coraz częściej staramy się, by życie intymne było dla obojga partnerów po prostu interesujące. Nie krępują już filmy dla dorosłych, a wizyta w sexshopie czy zakupy w sklepie internetowym nie są powodem wstydu czy też poczucia nieobyczajności. Moglibyśmy nawet założyć, że od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy ten rynek w Polsce dopiero zaczął ruszać, naprawdę wiele się zmieniło. Wtedy skojarzenia były zdecydowanie negatywne, a gadżety czy też bielizna oferowana w sexshopach była bardziej synonimem kiczu niż erotycznej przyjemności.

 

Nowoczesność i design

Zarówno w sferze podejścia do erotyki, jak i sposobu rozmawiania o potrzebach bardzo dużo się zmieniło. Nie dziwi więc fakt, że wielu producentów dostrzegło ciekawy rynek i regularnie wypuszczają ciekawe, stylowe i eleganckie gadżety erotyczne, które nie tylko sprawiają przyjemność, ale również świetnie wyglądają. I tak www.sexownysklep.pl oferuje intymne zabawki, piękną, zmysłową bieliznę czy chociażby jadalne elementy lub kajdanki czy taśmy. To idealne pomysły, by do sypialni wprowadzić odrobinę pikanterii lub też nowych doznań.
Zarówno panie, jak i panowie uwielbiają bieliznę. To ona w dużej mierze rozpala do czerwoności, pozwala czuć się zmysłowo i czasem wręcz działa zdecydowanie lepiej niż nagość. Rządzą oczywiście koronki i tiule, biustonosze i majteczki z ciekawymi rozcięciami oraz stroje, które pozwalają się przebrać za kogokolwiek chcemy. I tak sypialnia bardzo szybko może stać się miejscem ciekawego spektaklu z tłem erotycznym.

Najpopularniejsze gadżety

Większość osób, gdy myśli o gadżetach erotycznych, to automatycznie kieruje się ku wibratorom. To modny sposób na urozmaicenie seksu oraz czerpanie przyjemności. Nowoczesne zabawki pozwalają na obopólną satysfakcję z miłosnych igraszek. I tak na ryku mamy wibratory podwójne, typu króliczek, kieszonkowe czy fałdowane. Warto wybrać urządzenia bezpieczne i atestowane które są wykonane z silikonu medycznego. Wiele par sięga również po pierścienie na penisa. To specjalna nakładka, która sprawia, że stosunek może trwać zdecydowanie dłużej, a dodatkowe wypustki stymulują kobietę i zapewniają jej również całą feerię wrażeń. Przedłużenie erekcji oraz większe doznania z orgazmu to podstawowe zalety tego pozornie niewielkiego gadżetu.
Półki sklepowe dodatkowo pełne są produktów, które pobudzają różnego rodzaju zmysły. Poza jadalnymi majteczkami znaleźć można łakocie, którymi smaruje się ciało. Taka oralna pieszczota potrafi wielu naprawdę rozbudzić. Poza tym przebojem są kajdanki czy też klamerki na sutki, które zwiększają doznania.