aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Koszula, nawet ta najprostsza, potrafi całkowicie odmienić wygląd mężczyzny. Dawno temu była postrzegana jako element bielizny, po latach ewoluowała, stając się samodzielnym i pełnoprawnym elementem garderoby, choć warto dodać, że najszykowniej wciąż prezentuje się w zestawieniu z garniturem. Które z modeli sprawdzą się na co dzień i od święta?  Miejsce 5: koszula męska w kolorową kratkę Uniwersalna koszula w kratę sprawdza się przede wszystkim do casualowych stylizacji. Modny deseń dodaje mężczyźnie uroku, a kolory ożywiają strój. Ponadto, geometryczne inspiracje są w tym sezonie bardzo modne. Nieformalne koszule mogą mieć kołnierzyk typu button down czy stójkę.  Miejsce 4: subtelny fiolet Jeśli chodzi o modne koszule męskie to zdecydowanie dobrym pomysłem jest model w delikatnym, lawendowym kolorze. Jasny odcień fioletu pasuje do każdego typu urody, a także ładnie komponuje się z granatowym garniturem. Jest też rzadziej spotykany w porównaniu z błękitną koszulą. Fani stylowego wyglądu mogą zestawiać ją z dodatkami z brązowej skóry, które ładnie dopełnią nieformalnych stylizacji.   Miejsce 3: drobny wzorek Koszule męskie w drobny wzorek stanowią jeden z podstawowych elementów asortymentu sklepów odzieżowych dla panów. Zdecydowanie mają charakter casualowy, choć modele z delikatne pionowe pasy całkiem nieźle sprawdzą się także w sytuacji poprawin czy chrzcin w rodzinnym gronie. Decydując się na koszulę z drobnym wzorkiem, warto ostrożnie podchodzić do kwestii krawata i jego motywu, aby nie stworzyć zestawu pstrokacizny.  Miejsce 2: błękitna koszula Koszule męskie eleganckie w błękitnym kolorze stanowią elementarny i bazowy wybór. Dodają klasy i charakteru, a ich delikatny kolor nadaje się na okazje biznesowe i formalne. Błękit to kolor profesjonalistów i osób godnych zaufania. Koszula w tym odcieniu stanowi świetną bazę do wielu stylizacji z wykorzystaniem granatu, fioletu, odcienia bordo czy pomarańczowego.  Miejsce 1: czystość formy i stylu Wygrywa… biała koszula! Zaskoczeni? Nic tak dobrze nie sprawdza się w eleganckich stylizacjach jak prosta biała koszula, oczywiście najlepiej ta wykonana z lepszej jakości tkanin. W koszuli naprawdę duże znaczenie ma materiał wykonania. Istotny jest też staranny wykrój, który podkreśla atuty męskiej sylwetki. Dla panów chcących zaznaczyć figurę producenci przygotowali krój wyszczuplony (tzw. slim fit). Każdy mężczyzna powinien mieć w szafie choć jedną białą koszulę w o kroju regularnym i z kołnierzykiem typu włoskiego (zwanym też cutaway). Znając najmodniejsze i najbardziej praktyczne modele, czas zainwestować w koszule kubenz.

Koszula, nawet ta najprostsza, potrafi całkowicie odmienić wygląd mężczyzny. Dawno temu była postrzegana jako element bielizny, po latach ewoluowała, stając się samodzielnym i pełnoprawnym elementem garderoby, choć warto dodać, że najszykowniej wciąż prezentuje się w zestawieniu z garniturem. Które z modeli sprawdzą się na co dzień i od święta?

 

Miejsce 5: koszula męska w kolorową kratkę
Uniwersalna koszula w kratę sprawdza się przede wszystkim do casualowych stylizacji. Modny deseń dodaje mężczyźnie uroku, a kolory ożywiają strój. Ponadto, geometryczne inspiracje są w tym sezonie bardzo modne. Nieformalne koszule mogą mieć kołnierzyk typu button down czy stójkę.

Miejsce 4: subtelny fiolet
Jeśli chodzi o modne koszule męskie to zdecydowanie dobrym pomysłem jest model w delikatnym, lawendowym kolorze. Jasny odcień fioletu pasuje do każdego typu urody, a także ładnie komponuje się z granatowym garniturem. Jest też rzadziej spotykany w porównaniu z błękitną koszulą. Fani stylowego wyglądu mogą zestawiać ją z dodatkami z brązowej skóry, które ładnie dopełnią nieformalnych stylizacji.

Miejsce 3: drobny wzorek
Koszule męskie w drobny wzorek stanowią jeden z podstawowych elementów asortymentu sklepów odzieżowych dla panów. Zdecydowanie mają charakter casualowy, choć modele z delikatne pionowe pasy całkiem nieźle sprawdzą się także w sytuacji poprawin czy chrzcin w rodzinnym gronie. Decydując się na koszulę z drobnym wzorkiem, warto ostrożnie podchodzić do kwestii krawata i jego motywu, aby nie stworzyć zestawu pstrokacizny.

Miejsce 2: błękitna koszula
Koszule męskie eleganckie w błękitnym kolorze stanowią elementarny i bazowy wybór. Dodają klasy i charakteru, a ich delikatny kolor nadaje się na okazje biznesowe i formalne. Błękit to kolor profesjonalistów i osób godnych zaufania. Koszula w tym odcieniu stanowi świetną bazę do wielu stylizacji z wykorzystaniem granatu, fioletu, odcienia bordo czy pomarańczowego.

Miejsce 1: czystość formy i stylu
Wygrywa… biała koszula! Zaskoczeni? Nic tak dobrze nie sprawdza się w eleganckich stylizacjach jak prosta biała koszula, oczywiście najlepiej ta wykonana z lepszej jakości tkanin. W koszuli naprawdę duże znaczenie ma materiał wykonania. Istotny jest też staranny wykrój, który podkreśla atuty męskiej sylwetki. Dla panów chcących zaznaczyć figurę producenci przygotowali krój wyszczuplony (tzw. slim fit). Każdy mężczyzna powinien mieć w szafie choć jedną białą koszulę w o kroju regularnym i z kołnierzykiem typu włoskiego (zwanym też cutaway). Znając najmodniejsze i najbardziej praktyczne modele, czas zainwestować w koszule kubenz.