aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. via lh

Czy pamiętasz te momenty, gdy Twoja mama lub babcia siadały z Tobą na kanapie i razem w gronie rodzinnym oglądaliście różnorodne zdjęcia z albumów rodzinnych? Pięknie ilustrowane, każde z osobna podpisane, razem z datą… Ach, te stare dobre czasy, gdy ludzie dbali o przechowywanie i katalogowanie rodzinnych wspomnień.

 

Ale czy te czasy przeminęły i czy już nie możesz siąść z Twoją pociechą na sofie? Czy już nie możecie razem przeglądać zdjęć z rodzinnych wojaży? Oczywiście, że możecie! Wybierz najlepsze zdjęcia kryjące się w przepaściach dysku Twojego komputera i otwórz stronę typu sklep.fotosmart.com.pl. Znajdziesz tutaj różnorodną ofertę fotoksiążek, fotoalbumów, a nawet fotokalendarzy! Czy wyobrażasz sobie kalendarz ze zdjęciem Twojego dziecka? Tak, to jest możliwe. Wystarczy wejść w kreator udostępniony na stronie i zaprojektować krok po kroku własną fotoksiążkę z własnymi zdjęciami.

To będzie idealny prezent dla babci, dziadka lub dalszej rodziny, z którą się nie spotykacie na co dzień, ale chcielibyście przypomnieć jej o swoim istnieniu i o tym, jak wyglądacie. W dzisiejszych czasach, gdy utrzymywanie stosunków z rodziną i znajomymi staje się coraz trudniejsze, taki fotoalbum może być nie tylko świetnym podarkiem, ale i przedmiotem łączącym rodzinę. Zdjęcia, które zostaną wydrukowane w bardzo dobrej jakości, będą Ci także przypomniały o najlepszych momentach, których doświadczyła Twoja rodzina i najpiękniejszych wspomnieniach Twojego życia. Szkoda, żeby wyjątkowe i unikalne chwile, utrwalone na zdjęciach cyfrowych, przepadły w czeluściach komputerowego dysku – lepiej przywołać je do życia za pomocą fotoksiążek czy fotokalendarzy, aby móc sobie przypomnieć od czasu do czasu o tych wspaniałych momentach.

Wyobraź sobie, co będzie, gdy za paręnaście lat z wnukiem lub wnuczką będziecie przeglądać taką fotoksiążkę i będziesz jej wskazywać kolejnych członków rodziny, z rozczuleniem wspominając ekscentryczną ciocię, czy wujka, który zapraszał każdą dziewczynę do tańca na weselu… Nie tylko samo tworzenie fotoksiążki przybliża rodzinę, ale także jej przeglądanie i przywoływanie najciekawszych wspomnień dotyczących wszystkich osób, które zostały uwiecznione na nieprzemijalnym papierze fotograficznym najwyższej jakości. Zatem: nie ma co tracić czasu, sięgnij po ten nowoczesny sposób na zapisanie wspomnień ze zdjęć. To tylko chwilka czasu i odrobina wydatku, a korzyść będzie nie tylko materialna, ale i przede wszystkim emocjonalna. Na pewno więc warto chociaż przejrzeć swoje zdjęcia i zdecydować, które będą się dobrze prezentowały w takiej fotoksiążce.