aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
OCHRONA BARTCZAK

Nadchodzi lato, pora wakacji i urlopów. Z utęsknieniem czekamy na ten dzień kiedy będziemy mogli spakować walizki i wyjechać na zasłużony wypoczynek - nad morze, w góry, do domku na wieś czy do innego ciekawego miejsca. Przygotowując się do wyjazdu organizujemy noclegi, studiujemy mapy i przewodniki turystyczne. Niepewność pojawia się dopiero w momencie kiedy opuszczamy na dłuższy czas swój dom - przychodzi refleksja: czy na pewno jest on bezpieczny?

 

Monitoring systemu alarmowego to inaczej stała kontrola stanu naszego bezpieczeństwa. Nadajnik połączony z centralą systemu alarmowego przesyła na stacje monitorowanie Agencji Ochrony BARTCZAK informacje odnośnie istotnych operacji wykonanych w naszym systemie alarmowym. Wiemy, kiedy system się załączył, albo został uruchomiony pilot antynapadowy. Opcjonalnie na życzenie klienta mogą być monitorowane inne sygnały takie jak uzbrojenie / rozbrojenie systemu alarmowego. W przypadku otrzymania sygnału na miejsce udaje się grupa interwencyjna, która sprawdza dokładnie cały teren do czasu odwołania alarmu przez klienta.

W żaden sposób nie ingeruje to w prywatność właściciela monitorowanej nieruchomości, natomiast umożliwia mu przekazanie informacji, czy podczas jego nieobecności coś działo się w jego domu, np. uaktywnił się czujnik zalania lub ktoś rozbroił alarm.

Dodatkowo oferujemy liczne podjazdy prewencyjne z sprawdzeniem zamknięć drzwi i okien. Patrole są wykonywane całodobowo, możliwość podjazdów na życzenie klienta.

Jesteśmy w stanie zamontować nowy system alarmowy bądź przełączyć się do już istniejącego. Oferujemy atrakcyjną ofertę cenową i najwyższą jakość usług.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą www.bartczak.net

OCHRONA BARTCZAK
58-400 Kamienna Góra, ul. Staszica 7
tel. 75 307 05 04 kom. 505 138 039
e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.