aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Dom Dziecka Catharina w Nowym Siodle

Szanowni Mieszkańcy Krzeszowa, Jawiszowa, Lipienicy

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za okazane nam serce. Jesteśmy Wam -kochani wdzięczni za wspaniałe prezenty, oraz pamięć. Jak co roku, tak i teraz bardzo nam pomogliście. Pozostajemy w nadziei, że będziecie o nas zawsze pamiętać. My Was nigdy nie zapomnimy.

Wdzięczne 67 serc z Domu Dziecka Catharina w Nowym Siodle.

fot. wp

Okapy kuchenne są już standardem w polskich kuchniach i nikogo nie trzeba przekonywać do ich zakładania. Problemem jest za to wybór odpowiedniego urządzenia, a także sam montaż. Popełniane błędy sprawiają, że okapy kuchenne w wielu mieszkaniach nie działają poprawnie. Jak więc dobrać odpowiedni okap? Przedstawimy to na przykładach z oferty firmy Nortberg.

fot. wp

Wygodne, solidne i stylowe. Takie powinny być wymarzone krzesła do jadalni. Warto poświęcić trochę czasu na to, by je znaleźć. Zanim dokonamy zakupu, dokładnie przyjrzyjmy się krzesłu i wypróbujmy je. Ostatecznie, spędzimy na nim w przyszłości sporo czasu, przy posiłkach i na rozmowach z bliskimi. Wybór krzeseł powinien więc być przemyślany. Dopasujmy je do panującego w mieszkaniu stylu. Inny model sprawdzi się w rustykalnym wnętrzu, inny w minimalistycznym, a jeszcze inny w industrialnym.

Kalibra - Kamienna Góra - oferta pracy

fot. wp

Może ci się wydawać, że japonki to typ obuwia przeznaczonego dla kobiet, że to właśnie dla nich projektanci przygotowują swoje produkty. Nie będzie to do końca prawda, ponieważ od jakiegoś czasu na ulicach w upalne dni królują także męskie odpowiedniki japonek. Wzorowane na obuwiu z Kraju Kwitnącej Wiśni stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem nie tylko w trakcie dni spędzonych na plaży.

Kamienna Góra - Zajazd Zachęta Zajazd Zachęta (ul. Jeleniogórska 41, Kamienna Góra) zaprasza na DANCING. Bawimy się w sobotę (1 grudnia).

Katharsis

 

KATHARSIS SALON ZDROWIA I URODY
UL. SPACEROWA 5A
BUDYNEK  „ROYAL”
www.salon-katharsis.pl
Tel. 665 408 456

Nie masz pomysłu na prezent? Polecamy zakup karty podarunkowe, dzięki niej podarujesz bliskiej osobie chwilę piękna i relaksu.
Bon na usługi kosmetyczne i spa to zawsze trafiony prezent dla każdego bez względu na wiek i płeć.
Nasza bogata oferta pozwoli na dobranie idealnego prezentu.

fot. lh

Laserowe cięcie metali to nowoczesna i bardzo precyzyjna metoda obróbki materiału. Wykorzystywana jest w szerokiej gamie branż, od budownictwa po przemysł lotniczy. Zasada działania jest prosta - tradycyjne ostrze zastępujemy wiązką lasera, czyli wiązką światła wzmocnionego przez promieniowanie. Dzięki takiej obróbce jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze, najbardziej gładkie cięcie, jakie jest możliwe do wykonania przy użyciu współczesnych narzędzi.

fot. lh

Przestronność, elegancja oraz stylowy przepych – tak w kilku słowach można określić jeden z najmodniejszych w ostatnim czasie trendów w aranżacji wnętrz. Styl amerykański, bo o nim mowa, coraz śmielej wkracza także do polskich domów. Dzięki niemu możemy uzyskać ponadczasową elegancję, a także nietuzinkowy komfort. Dowiedz się jak urządzić wnętrza w stylu amerykańskim.

fot. wp

Operacyjne usunięcie zaćmy to jedyna skuteczna forma leczenia katarakty, która dotyka dziś coraz większe grono osób po 65 roku życia. Zgodnie ze statystykami podawanymi przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) już dziś cierpi na nią nawet 45% osób w tej grupie wiekowej, a liczba wykonywanych na całym świecie operacji sięga blisko 19 milionów zabiegów rocznie i może wzrosnąć do nawet 32 milionów do roku 2020. W Polsce operację usunięcia zaćmy można wykonać w ramach NFZ, w klinikach prywatnych a także za granicą, z całkowitym bądź częściowym zwrotem kosztów z puli NFZ w ramach Dyrektywy Transgranicznej. W tej ostatniej grupie ogromną popularnością cieszą się dziś operacje w Czechach, w tym między innymi w OneDayClinic. Dlaczego coraz więcej pacjentów przekonuje się do wyjazdu i na jakie warunki operacji mogą tam liczyć?