aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

enbudFirma ENBUD Sylwester Sondaj z siedzibą w Ciechanowice 95, 58-410 Marciszów
poszukuję pracowników na stanowiska:
1. Elektryk
2. Pracownik gospodarczy
Zapewniamy Umowę o pracę. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: 602 715 848

fot. wp

Jak mówi znane wszystkim powiedzenie – żeby wygrać, trzeba grać. Ileż prawdy jest w tych prostych słowach. W końcu nie można zgarnąć głównej nagrody, jeśli nie wykona się kilku prostych czynności. To one gwarantują zdobycie szansy na wzbogacenie się. Co zatem trzeba zrobić? Wystarczy zastosować się do kilku naprawdę prostych kroków. Po pierwsze musisz zakreślić na blankiecie liczby jakie chcesz. Po drugie musisz zapłacić za ten kupon i wysłać go. Tylko tyle dzieli cię od wzięcia udziału w losowaniu.
Jak grać w Multi Multi?

fot. via wp

Posiadanie własnego domku letniskowego było dawniej kojarzone z rzadkim luksusem. Obecnie jednak świadomość oraz możliwości w tej dziedzinie są znacznie szersze.

fot. via lh

Coraz więcej osób w naszym kraju decyduje się na to, by pracować w domu. Trzeba przyznać, że coraz więcej jest aktualnie takich zawodów, w przypadku których jest to jak najbardziej możliwe. Copywriter, grafik, projektant, architekt, tłumacz…długo można byłoby wymieniać. Warto pomyśleć o tym, jak powinien być urządzony pokój do pracy dla takich właśnie osób. Czy tylko meble są w nim ważne?

fot. wp

Stanowią synonim wygody, ale także stylu. Fotele finka należą do najwygodniejszych mebli wypoczynkowych tego typu. Co więcej, wyróżniają się także uniwersalnością zastosowania. Takie fotele można wstawić do salonu urządzonego w stylu skandynawskim, sprawdzą się również w popularnych obecnie wnętrzach nowoczesnych.

fot. via lh

Dorośli doskonale wiedzą, że do kompleksowego oczyszczenia jamy ustnej ich zębów - sama szczoteczka i pasta nie wystarczą. Czy jednak należy korzystać z dodatkowych artykułów do higieny jamy ustnej u dzieci? Oczywiście, że tak! Dbanie o zdrowe zęby od najmłodszych lat zdecydowanie zaprocentuje w przyszłości - odpowiednimi nawykami oraz zdrowym i białym uzębieniem.

ENGRAM w Marciszowie, Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych, Rozdzielczych i Zasilających
ZATRUDNI
inżyniera elektryka lub technika elektryka z doświadczeniem,
do pracy w dziale projektowym i przygotowania produkcji.
tel. 665 012 706

Rokom

Sezon grzewczy rozkręca się na dobre. Warto więc pomyśleć o kosztach, jakie poniesiemy za ogrzewanie domu. Tu z pomocą przyjdzie wybór właściwego paliwa. Ogrzewanie olejowe, węglowe, a może gazowe? Sprawdź, jakie będzie dla Ciebie najbardziej korzystne.

fot. lh

fot. via wp

Chociaż kredyt hipoteczny to rozwiązanie, na które decyduje się wiele osób, wciąż istnieje wiele błędnych przekonań na jego temat. Dowiedz się więcej o tym sposobie finansowania, zwłaszcza jeśli planujesz zakup mieszkania czy budowę domu.