aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Alergia ma różnorodne oblicza, jednym spośród nich jest uczulenie kontaktowe, przy którym należy zwracać baczną uwagę na odzież, pościel, bieliznę, natomiast dokładnie na dzianiny z których są wyprodukowane.

fot. lh

Prowadzisz sklep internetowy? Wysyłasz dziesiątki, a może nawet setki paczek dziennie? Jeżeli tak, to  powinieneś dowiedzieć się jak przygotować towar do wysyłki, by zaoszczędzić czas i zredukować liczbę reklamacji. O te ostatnie w przypadku prowadzenia sprzedaży internetowej bowiem nie trudno. Nasza przesyłka pokona wiele kilometrów zanim trafi do rąk odbiorcy, a w trakcie tej drogi narażona jest na wiele niekorzystnych czynników wywołujących uszkodzenia. Tych można jednak łatwo uniknąć. Podpowiemy ci jak w profesjonalny sposób spakować produkty, by dotarły do klientów w idealnym stanie.

Rokom - Ściegiennego

fot. lh

Koronawirus przed wieloma firmami postawił wyzwanie błyskawicznego przejścia przynajmniej na częściową pracę zdalną. Wielu przedsiębiorców musiało błyskawicznie wyposażyć swoje przedsiębiorstwa w rozwiązania takie jak e-archiwum, platformy umożliwiające zarządzaniem projektami. Warto jednak pamiętać, że w rewolucji cyfrowej nie mniej ważna jest kwestia zabezpieczeń.

fot. wp

Wciąż trwająca pandemia sprawia, że wiele osób dokładniej przygląda się swoim wydatkom i zwraca większą uwagę na to, co kupuje oraz w jaki sposób. Konsumenci szukają wygodnych i godnych zaufania sposobów na efektywne, bezpieczne i co najważniejsze, oszczędne zakupy. W tym artykule dowiesz się więcej o tym, jak zmieniły się upodobania nabywców oraz w jaki sposób zakupy dokonywane w Internecie mogą pomóc w kontroli codziennych wydatków.

fot. KGW Folk Przedwojów

Nie mogliśmy długo siedzieć bezczynnie, ten wirus nas osłabiał społecznie. Mimo pandemii postanowiliśmy zrobić coś w naszym otoczeniu.

rokom

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko –
SPECJALISTA DZIAŁU TECHNICZNEGO

sopp

Firma SOPP Packaging Sp. z o.o. w Kamiennej Górze zatrudni pracownika do pracy na stanowisko:
- mechanik, praca w systemie zmianowym (3 zmiany).
Kontakt pod nr telefonu 75 645 11 24 od poniedziałku do piątku do godz. 15:00.

logo mkidn„Dofinansowanego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

REKLAMA