Czarnów Ski - zaprasza

Czarnów Ski

Stacja Narciarska CZARNÓW zaprasza na białe szaleństwo codziennie w godz. 9.00-16.00 oraz 18.00-21.00.

KaMos - oferta do 4.02.2017.

KaMos Kamienna Góra

Zobacz całą ofertę - plik pdf

ZAWIADOMIENIE

MaszkaronDziałając na podstawie przepisów paragrafu 20 Statutu Stowarzyszenia, zarząd Stowarzyszenia Ochrony Dziedzictwa Kulturowego Ziemi Kamiennogórskiej MASZKARON, zwołuje na dzień 03 lutego 2017 roku  -  ( piątek ) ,

Dancing w Zachęcie

Kamienna Góra - Zajazd Zachęta Zajazd Zachęta (ul. Jeleniogórska 41, Kamienna Góra) zaprasza na DANCING. Bawimy się w sobotę (21 stycznia).

Krzesła nadające styl w kuchni

fot. via lh

Kuchnia to część mieszkania, w której spędzamy dużo czasu. Warto zatem zastanowić się nad jej wyglądem. Im przyjemniej będzie wyglądało dane pomieszczenie, tym chętniej będziemy w nim przebywać. Co ciekawe, na wystrój kuchni mogą wpływać meble takie jak krzesła.

Dancing w Zachęcie

Kamienna Góra - Zajazd Zachęta Zajazd Zachęta (ul. Jeleniogórska 41, Kamienna Góra) zaprasza na DANCING. Bawimy się w sobotę (14 stycznia).

Widokowa od soboty

SN Czarnów

Kolejną dobrą wiadomość na nadchodzący weekend przygotowała dla Państwa Stacja Narciarska CZARNÓW. W sobotę 14 stycznia otwarta będzie Trasa WIDOKOWA o długości 700m, położona w środkowej części ośrodka.

Ekstra pakiet w NC+

NC+

Nowa nazwa – nowa jakość

SN Czarnów

5 stycznia nastąpi moment, na który czeka wielu z Was. Tego dnia o godz. 18.00 podczas jazdy wieczornej nastąpi otwarcie odmienionej Trasy Nr 1, od tego sezonu zwanej ALPEJSKĄ.

NZOZ Rodzina - Nowy Rok

NZOZ Rodzina

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.