aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. lh

Zaczynasz dietę odchudzającą? A może dopiero o niej myślisz? Pamiętaj o tym, że błędy popełnione podczas diety mogą odbić się potem na pojawieniu się efektu jo-jo. Jak się przed nim uchronić?

English Kids

To już ostatni moment na zapisanie dziecka na zajęcia z języka angielskiego. Zostały ostatnie miejsca w grupach.

fot. via lh

W roku jest co najmniej kilka okazji, na które warto podarować maluchowi niewielki drobiazg. Każdy rodzic jednak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest wybrać prezent dla dziecka, który spełni jego oczekiwania i sprawi mu radość. Sprawa się komplikuje, jeśli nie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwań pociechy ze względu na niewielką ilość środków, jakie możemy na ten cel przeznaczyć lub wystąpi brak adekwatności wymarzonej rzeczy do wieku dziecka. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 2 propozycje prezentów, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu dziecku, a zabawa nimi pochłonie go na długie godziny.

Nowy Rynek Jelenia Góra - Auto Moto Show

Leszczynieckie Perspektywy

W Leszczyńcu rozpoczyna się realizacja projektu "Aktywni i kreatywni po 50-tce". Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 18 września, na godzinę 18:00 w świetlicy.

Sanikom Lubawka

Będzie szybko i wygodnie. Mieszkańcy gminy Lubawka już w październiku poznają System Informacji Przestrzennej. Nowoczesną usługę testuje spółka Sanikom.

sopp

Firma SOPP Polska Sp. z o.o. w Kamiennej Górze zatrudni osoby chętne do pracy na stanowisko drukarz. Kontakt pod nr telefonu 514 047 229; 75 645 11 24 od poniedziałku do piątku do godz. 16:00.

fot. via wp

Czy wystarczy jedna kalkulacja ubezpieczenia nieruchomości, aby otrzymać nawet 20 produktów polisowych w różnym zakresie i wysokości składki? Okazuje się tak, wystarczy tylko uzupełnić krótki formularz i wygenerować wyniki porównania. Zajmie to nie więcej jak kilka minut.

fot. via LH

Kupno zegarka szwajcarskiego jest marzeniem wielu kobiet i mężczyzn. Doskonale działający, elegancki i niezawodny model jednego z najsłynniejszych producentów jest synonimem luksusu i prestiżu. Co zrobić, by ustrzec się przed zakupem falsyfikatu?

Cersanit

Chciałbyś pracować w Wałbrzychu, ale nie masz dojazdu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!
Firma CERSANIT III S.A. spełniając oczekiwania obecnych oraz przyszłych pracowników od października br. zapewni bezpłatny transport dla pracowników z Kamiennej Góry, Borówna, Czarnego Boru oraz Boguszowa – Gorc. Autobusy odjeżdżać będą z wyznaczonych przystanków i kursować według ustalonego rozkładu jazdy dopasowanego do potrzeb pracowników.