aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. Sanikom

Z Andrzejem Wojdyłą, prezesem zarządu Sanikom sp. z o.o. w Lubawce rozmawia Jarosław Buzarewicz.

Dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych  im. Tkaczy Chełmskich  w Chełmsku Śląskim  składa  serdeczne podziękowania  za pomoc  w malowaniu sali grupy Elfy oraz przedszkolnego placu zabaw.

fot. via wp

„Pożyczka 0 proc.”, „darmowa chwilówka” czy „szybka pożyczka bez dodatkowych opłat” – to tylko kilka haseł, na które można natknąć się na każdym kroku. Czy pożyczka z firmy pozabankowej może być całkowicie darmowa? Jeżeli tak, to na czym zarabiają pożyczkodawcy?

fot. via lh

Przytrafił Ci się nieoczekiwany wydatek? Jesteś tuż przed wypłatą a Twoje konto osobiste świeci już pustkami? A może planujesz drobny remont mieszkania, ale brakuje Ci trochę gotówki? W takich sytuacjach możesz zainteresować się ofertą pozabankowych pożyczek online. Sprawdź, na czym dokładnie polegają pożyczki przez Internet i gdzie znajdziesz korzystną ofertę takiego produktu.

podziękowanie

 

Kamiennogórzanki

Kamiennogórzanki

Cyklem motywujących warsztatów rozwojowych pod okiem profesjonalnego coacha nieformalna grupa kobiet pod nazwą „Kamiennogórzanki” zakończyła realizację projektu pod nazwą „Równość inspiruje”. Uroczyste podsumowanie działań odbyło się 12 czerwca (wtorek) w Muzeum Tkactwa.

fot. lh

Popadanie w długi i w pułapki finansowe to sytuacja dziś wcale nie taka rzadka. Reklamy internetowe, telewizyjne i uliczne zachęcają nas do ciągłego konsumowania i nieustannego kupowania, często wbrew zdrowemu rozsądkowi i temu, ile tak naprawdę mamy w portfelu. Życie na kredyt może się w końcu na nas srogo zemścić. Dziś podpowiemy, w jaki sposób wyjść z długów i odzyskać upragniony spokój, wart każdych pieniędzy.

fot. lh

W Chinach ogrom towarów i oferowane ceny za przedmiot mogą zaskakiwać. Są bardzo niskie, a jakość niekoniecznie idzie w parze z ceną. Jednak wielu konsumentów z Polski obawia się robić zakupy przez internet z dalekich Chin, za pośrednictwem popularnych portali, takich jak Aliexpress. Jest dla nich alternatywa - pośrednicy w zamówieniach, którzy gwarantują dostawę pożądanych towarów.

kondolencje

 

fot. via lh

Uzyskanie pożyczki w 15 minut dla wielu osób jest jedynym sposobem, by rozwiązać problemy. Pilna wizyta u stomatologa, choroba dziecka, awaria lodówki lub uszkodzenie samochodu, którym dojeżdża się do pracy w dużym stopniu utrudniają życie. Gdzie pożyczyć szybko niewielką kwotę?