aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

W każdym domu niezbędnym elementem wyposażenia kuchni są zdecydowanie szklanki do napojów. Towarzyszą nam one podczas codziennych posiłków, spotkań z przyjaciółmi czy rodzinnych przyjęć. Rodzajów szklanek dostępnych na rynku jest wiele, dlatego warto wiedzieć kilka podstawowych informacji na temat tych naczyń, by odpowiednio móc podawać napoje, wodę oraz drinki.

Źródło: pixabay.com

Stłuczki, wypadki oraz innego rodzaju nieprzewidziane sytuacje zdarzają się na drogach bardzo często. Nawet jeżeli myślimy, że nas to nie spotka, to statystyki są nieubłagalne – podróżowanie samochodem jest niebezpieczne. I chociaż często kończy się wyłącznie na stłuczkach i zniszczeniach pojazdu, to jednak zawsze trzeba być na drodze czujnym i uważnym. Szczególnie dlatego, że firmy ubezpieczeniowe mają w swoim zwyczaju zaniżać kwoty wypłacanych odszkodowań. Nikt nie chce być przecież w ten sposób potraktowany. Czy zatem istnieje jakiś sposób, aby firmy nie zaniżały kwot odszkodowań? Czy jest możliwość, aby dostać dopłatę do zaniżonego odszkodowania?

wp

Szukanie oszczędności w firmie to proces, który zwykle dopada każdego przedsiębiorcę. Sposobów na znalezienie środków jest wiele, ale nie każdy z nich będzie korzystny. Jeżeli właśnie stoisz przed trudną decyzją – zredukować liczbę etatów czy zrezygnować z kosztownej reklamy to świetnie trafiłeś. Podpowiadamy, jak zaoszczędzić na prowadzeniu firmy, bez ryzyka utraty najlepszych pracowników.

fot. wp

Uszkodzenia sprzętu elektronicznego dotykają nas każdego dnia. Poważna usterka przyprawia nas o zawrót głowy, bo wyobrażamy sobie od razu koszty zakupu nowego sprzętu, które znacznie przewyższają nasz budżet. Na szczęście istnieją serwisy, które zawodowo zajmują się naprawami urządzeń wszelkiego rodzaju. Które z nich najczęściej się psują?

Lubawka Gambit

fot. wp

Spedycja morska cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród dużych firm korporacyjnych, ale również wśród niewielkich przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Niniejszy artykuł to doskonały wybór dla tych osób, które w najbliższym czasie zamierzają skorzystać z dobrodziejstwa transportu morskiego, dlatego też chcą dowiedzieć się o nim jak najwięcej.

śp. Robert Wąsiołek

Źródło: pixabay.com

Chociaż rodzice mają obowiązek alimentacyjny wobec dzieci, po osiągnięciu przez nie pełnoletności mogą wystąpić przesłanki do uchylenia alimentów. Wszystko zależy od sytuacji życiowej zarówno dziecka, jak i rodzica. Czym jest pozew o uchylenie alimentów i jak go złożyć?

MOTOMAX

Źródło: unsplash.com

Na rynku pojawiają się coraz lepsze technologie czy aplikacje, wymagające szybszego internetu. Z internetu korzystamy praktycznie wszyscy, czy w domu, czy w pracy, podstawą jest teraz dobry internet. Pojęcie internetu symetrycznego pojawia się coraz częściej, ale czy wszyscy wiemy co to takiego? Przeczytaj ten krótki artykuł i dowiedz się, jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie takiego internetu w domu czy w firmie.

REKLAMA