aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" KRS 0000037904 z dopiskiem darowizna na leczenie i rehabilitacje 16416 Zuzanna Skoczeń.

Lista organizacji, którym można przekazać 1% podatku w 2016 roku.

Przekaż 1% podatki dla Kamila Schabińśkiego. 

1% podatku dla Dawida Biroś

Zarząd LKS „Lesk” Sędzisław informuje, że wzorem lat poprzednich, na mocy porozumienia zawartego z Gminnym Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe w Kamiennej Górze, istnieje również i w tym roku możliwość przekazania, za pośrednictwa tej Organizacji, 1% swojego podatku  na rzecz Naszego Klubu!

Wiktoria BieniekSzanowni Państwo
Zwracamy się z prośbą o pomoc naszemu dziecku dotkniętego rzadką, ale niestety dla nas wszystkich spotykaną chorobą, która wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji pozwalającej jej na powrót do normalnego życia. Wiktoria została dotknięta schorzeniem, które naukowo jest określane jako „Zespół Retta”.

Aleksandra Bogumiło

TPD Kamienna GóraMasz serce – pomóż dzieciom
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  - powiat Kamienna Góra Organizacja Pożytku Publicznego prosi o przekazanie 1% podatku na rzecz TPD. Pieniądze przekazane zostaną na dofinansowanie wyjazdu na kolonie.

Kamil Schabiński

NORBUS DŁUGOSZ to wesoły 5,5 letni chłopczyk, który urodził się zdrowy. Po skończeniu 2lat okazało się, że cierpi na obustronny głęboki niedosłuch czuciowo-nerwowy, co oznacza w praktyce , że jest głuchy. Od tamtej pory walczy dzielnie, by odzyskać słuch , nauczyć się korzystać z implantów ślimakowych. Przeszedł juź 4 operacje i musi być intensywnie rehabilitowany surdologopedycznie oraz uczęszczać na terapię integracji sensorycznej. Wesprzyj go swoim 1% podatku.

Przekazując 1% podatku na Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pomożesz leczyć dzieci z chorobami narządu ruchu w Polsce. Dzięki zebranym finansom Fundacja zakupi także samochody dla hospicjów.