1% - Zuzia Skoczeń

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" KRS 0000037904 z dopiskiem darowizna na leczenie i rehabilitacje 16416 Zuzanna Skoczeń.

1% - 2016

Lista organizacji, którym można przekazać 1% podatku w 2016 roku.

1% - Kamil Schabiński

Przekaż 1% podatki dla Kamila Schabińśkiego. 

1% - Dawid Biroś

1% podatku dla Dawida Biroś

1% - Lesk Sędzisław

Zarząd LKS „Lesk” Sędzisław informuje, że wzorem lat poprzednich, na mocy porozumienia zawartego z Gminnym Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe w Kamiennej Górze, istnieje również i w tym roku możliwość przekazania, za pośrednictwa tej Organizacji, 1% swojego podatku  na rzecz Naszego Klubu!

1% - Wiktoria Bieniek

Wiktoria BieniekSzanowni Państwo
Zwracamy się z prośbą o pomoc naszemu dziecku dotkniętego rzadką, ale niestety dla nas wszystkich spotykaną chorobą, która wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji pozwalającej jej na powrót do normalnego życia. Wiktoria została dotknięta schorzeniem, które naukowo jest określane jako „Zespół Retta”.

1% - Aleksandra Bogumiło

Aleksandra Bogumiło

1% - TPD Kamienna Góra

TPD Kamienna GóraMasz serce – pomóż dzieciom
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  - powiat Kamienna Góra Organizacja Pożytku Publicznego prosi o przekazanie 1% podatku na rzecz TPD. Pieniądze przekazane zostaną na dofinansowanie wyjazdu na kolonie.

1% - K. Schabiński

Kamil Schabiński

1% - Norbert Długosz

NORBUS DŁUGOSZ to wesoły 5,5 letni chłopczyk, który urodził się zdrowy. Po skończeniu 2lat okazało się, że cierpi na obustronny głęboki niedosłuch czuciowo-nerwowy, co oznacza w praktyce , że jest głuchy. Od tamtej pory walczy dzielnie, by odzyskać słuch , nauczyć się korzystać z implantów ślimakowych. Przeszedł juź 4 operacje i musi być intensywnie rehabilitowany surdologopedycznie oraz uczęszczać na terapię integracji sensorycznej. Wesprzyj go swoim 1% podatku.

1% - WOŚP

Przekazując 1% podatku na Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pomożesz leczyć dzieci z chorobami narządu ruchu w Polsce. Dzięki zebranym finansom Fundacja zakupi także samochody dla hospicjów.

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.