aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W sezonie 2014-2015 w jeleniogórskiej klasie okręgowej zobaczymy jednego reprezentanta powiatu kamiennogórskiego - Olimpię Kamienna Góra.

zobacz kto z kim się zmierzy w kolejkach od 1 do 15

Kolejka : 1 :: 2014-08-16 /17   
 Leśnik Osiecznica : Piast Zawidów
 Twardy Świętoszów : Gks Raciborowice
 Victoria Ruszów : Piast Wykroty
 Warta Bolesławiecka : Olimpia Kamienna Góra
 Ks Orliki Węgliniec : Gryf Gryfów
 Lotnik Jeżów Sudecki : Włókniarz Leśna
 Piast Dziwiszów : Hutnik Pieńsk
 Czarni Lwówek Śl. : Łużyce Lubań

Kolejka : 2 :: 2014-08-23 /24   
 Piast Zawidów : Łużyce Lubań
 Hutnik Pieńsk : Czarni Lwówek Śl.
 Włókniarz Leśna : Piast Dziwiszów
 Gryf Gryfów : Lotnik Jeżów Sudecki
 Olimpia Kamienna Góra : Ks Orliki Węgliniec
 Piast Wykroty : Warta Bolesławiecka
 Gks Raciborowice : Victoria Ruszów
 Leśnik Osiecznica : Twardy Świętoszów

Kolejka : 3 :: 2014-08-27 /środa-godz.18.00   
 Twardy Świętoszów : Piast Zawidów
 Victoria Ruszów : Leśnik Osiecznica
 Warta Bolesławiecka : Gks Raciborowice
 Ks Orliki Węgliniec : Piast Wykroty
 Lotnik Jeżów Sudecki : Olimpia Kamienna Góra
 Piast Dziwiszów : Gryf Gryfów
 Czarni Lwówek Śl. : Włókniarz Leśna
 Łużyce Lubań : Hutnik Pieńsk

Kolejka : 4 :: 2014-08-30 /31   
 Piast Zawidów : Hutnik Pieńsk
 Włókniarz Leśna : Łużyce Lubań
 Gryf Gryfów : Czarni Lwówek Śl.
 Olimpia Kamienna Góra : Piast Dziwiszów
 Piast Wykroty : Lotnik Jeżów Sudecki
 Gks Raciborowice : Ks Orliki Węgliniec
 Leśnik Osiecznica : Warta Bolesławiecka
 Twardy Świętoszów : Victoria Ruszów

Kolejka : 5 :: 2014-09-06 /07   
 Victoria Ruszów : Piast Zawidów
 Warta Bolesławiecka : Twardy Świętoszów
 Ks Orliki Węgliniec : Leśnik Osiecznica
 Lotnik Jeżów Sudecki : Gks Raciborowice
 Piast Dziwiszów : Piast Wykroty
 Czarni Lwówek Śl. : Olimpia Kamienna Góra
 Łużyce Lubań : Gryf Gryfów
 Hutnik Pieńsk : Włókniarz Leśna

Kolejka : 6 :: 2014-09-10 /środa-godz.18.00   
 Piast Zawidów : Włókniarz Leśna
 Gryf Gryfów : Hutnik Pieńsk
 Olimpia Kamienna Góra : Łużyce Lubań
 Piast Wykroty : Czarni Lwówek Śl.
 Gks Raciborowice : Piast Dziwiszów
 Leśnik Osiecznica : Lotnik Jeżów Sudecki
 Twardy Świętoszów : Ks Orliki Węgliniec
 Victoria Ruszów : Warta Bolesławiecka

Kolejka : 7 :: 2014-09-13 /14   
 Warta Bolesławiecka : Piast Zawidów
 Ks Orliki Węgliniec : Victoria Ruszów
 Lotnik Jeżów Sudecki : Twardy Świętoszów
 Piast Dziwiszów : Leśnik Osiecznica
 Czarni Lwówek Śl. : Gks Raciborowice
 Łużyce Lubań : Piast Wykroty
 Hutnik Pieńsk : Olimpia Kamienna Góra
 Włókniarz Leśna : Gryf Gryfów

Kolejka : 8 :: 2014-09-20 /21   
 Piast Zawidów : Gryf Gryfów
 Olimpia Kamienna Góra : Włókniarz Leśna
 Piast Wykroty : Hutnik Pieńsk
 Gks Raciborowice : Łużyce Lubań
 Leśnik Osiecznica : Czarni Lwówek Śl.
 Twardy Świętoszów : Piast Dziwiszów
 Victoria Ruszów : Lotnik Jeżów Sudecki
 Warta Bolesławiecka : Ks Orliki Węgliniec

Kolejka : 9 :: 2014-09-27 /28   
 Ks Orliki Węgliniec : Piast Zawidów
 Lotnik Jeżów Sudecki : Warta Bolesławiecka
 Piast Dziwiszów : Victoria Ruszów
 Czarni Lwówek Śl. : Twardy Świętoszów
 Łużyce Lubań : Leśnik Osiecznica
 Hutnik Pieńsk : Gks Raciborowice
 Włókniarz Leśna : Piast Wykroty
 Gryf Gryfów : Olimpia Kamienna Góra

Kolejka : 10 :: 2014-10-04 /05   
 Piast Zawidów : Olimpia Kamienna Góra
 Piast Wykroty : Gryf Gryfów
 Gks Raciborowice : Włókniarz Leśna
 Leśnik Osiecznica : Hutnik Pieńsk
 Twardy Świętoszów : Łużyce Lubań
 Victoria Ruszów : Czarni Lwówek Śl.
 Warta Bolesławiecka : Piast Dziwiszów
 Ks Orliki Węgliniec : Lotnik Jeżów Sudecki

Kolejka : 11 :: 2014-10-11 /12   
 Lotnik Jeżów Sudecki : Piast Zawidów
 Piast Dziwiszów : Ks Orliki Węgliniec
 Czarni Lwówek Śl. : Warta Bolesławiecka
 Łużyce Lubań : Victoria Ruszów
 Hutnik Pieńsk : Twardy Świętoszów
 Włókniarz Leśna : Leśnik Osiecznica
 Gryf Gryfów : Gks Raciborowice
 Olimpia Kamienna Góra : Piast Wykroty

Kolejka : 12 :: 2014-10-18 /19   
 Piast Zawidów : Piast Wykroty
 Gks Raciborowice : Olimpia Kamienna Góra
 Leśnik Osiecznica : Gryf Gryfów
 Twardy Świętoszów : Włókniarz Leśna
 Victoria Ruszów : Hutnik Pieńsk
 Warta Bolesławiecka : Łużyce Lubań
 Ks Orliki Węgliniec : Czarni Lwówek Śl.
 Lotnik Jeżów Sudecki : Piast Dziwiszów

Kolejka : 13 :: 2014-10-25 /26   
 Piast Dziwiszów : Piast Zawidów
 Czarni Lwówek Śl. : Lotnik Jeżów Sudecki
 Łużyce Lubań : Ks Orliki Węgliniec
 Hutnik Pieńsk : Warta Bolesławiecka
 Włókniarz Leśna : Victoria Ruszów
 Gryf Gryfów : Twardy Świętoszów
 Olimpia Kamienna Góra : Leśnik Osiecznica
 Piast Wykroty : Gks Raciborowice

Kolejka : 14 :: 2014-11-02 /niedziela-godz.13.00   
 Piast Zawidów : Gks Raciborowice
 Leśnik Osiecznica : Piast Wykroty
 Twardy Świętoszów : Olimpia Kamienna Góra
 Victoria Ruszów : Gryf Gryfów
 Warta Bolesławiecka : Włókniarz Leśna
 Ks Orliki Węgliniec : Hutnik Pieńsk
 Lotnik Jeżów Sudecki : Łużyce Lubań
 Piast Dziwiszów : Czarni Lwówek Śl.

Kolejka : 15 :: 2014-11-08 /09   
 Czarni Lwówek Śl. : Piast Zawidów
 Łużyce Lubań : Piast Dziwiszów
 Hutnik Pieńsk : Lotnik Jeżów Sudecki
 Włókniarz Leśna : Ks Orliki Węgliniec
 Gryf Gryfów : Warta Bolesławiecka
 Olimpia Kamienna Góra : Victoria Ruszów
 Piast Wykroty : Twardy Świętoszów
 Gks Raciborowice : Leśnik Osiecznica

Add comment

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Security code
Refresh